ZYRTARE: Këmbëshpejti Ismet Hamdiu i bashkohet KF KIKËS

KF Kika ka njoftuar se ka kënaqësinë të njoftoj se ka arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit këmbëshpejtë Ismet Hamdiu.

Talenti 21-vjeçar ka nënshkruar kontratë me klubin tonë për sezonin 2023/2024.
Hamdiu më herët ka qenë pjesë e SC Gjilanit, KF Llapit, KF Vitisë dhe Vllaznisë së Pozheranit.

Ai luan në të dy krahët e sulmit dhe njihet për dëpërtimet e tij të shpejta.

🤝 Mirë se vjen Ismet, na priftë e mbara!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *