Vidhet një veturë në Kamenicë, pronari i saj identifikoi të dyshuarin

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Kamenicë, nën dyshimin se ka vjedhur një veturë transmeton koha.net

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur të shtunën, ku ankuesi ka raportuar se në oborrin e shtëpisë i është vjedhur vetura, derisa Policisë ia ka identifikuar të dyshuarin.

Pas kërkimit policor është gjetur vetura dhe është arrestuar i dyshuari.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti është iniciuar si “vjedhje”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *