Van Damme nesër vjen në Kosovë

Shumica e shqiptarëve janë rritur duke e parë në televizion, teksa më mjeshtëri përformonte arte marciale.

Një prej aktorëve më të mëdhenj të historisë së filmave aksion, Jean-Clude Van Damme, po vjen në Kosovë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Van Damme do të vijë me datë 16 korrik, për të promovuar orat Helfer.

Ai është shprehur mjaft i entuziazmuar për këtë vizitë.

“Së shpejti do të jem në Kosovë. Mes datave 16 dhe 20 korrik, me mikun tim, orën Helfer” ka thënë ai./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *