Sveçla: Informatat tregojnë për më shumë të vrarë

Ministri Xhelal Sveçla thënë se aksioni po vazhdon dhe se momentin ‘kur do të gjenden trupat tjerë, do të njoftojnë”.

Sipas tij, vet presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se janë katër të vrarë.

“Informatat inteligjente flasin për më shumë, por çdo moment që kemi dëshmi, do t’i publikojmë”, ka thënë.

Ai ka thënë se sulmi ka lidhje edhe me arrestimin e tre policëve të Kosovës muaj më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *