Pamje nga aksidenti pranë liqenit të Badovcit ku mbetën tre persona të lënduar, Policia po merret me rastin

Policia e Kosovës konfirmoi për portalin Sinjali se në këtë aksident trafiku u përfshinë dy automjete.

Si pasojë e kësaj, tre persona kanë marrë lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *