E presin me defa nusen në aeroportin e Hamburgut

E presin me defa nusen në aeroportin e Hamburgut

- in Lajme
122
Comments Off on E presin me defa nusen në aeroportin e Hamburgut

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa, përcjell albinfo.ch. Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.


Video e publikuar në “Facebook”, ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë. Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre.

You may also like

Kamenicë: AVOKATI I POPULLIT DHE NJËSIA KOMUNALE PËR TË DREJTAT E NJERIUT, NJË HAP MË AFËR QYTETARIT

Avokati i Popullit në bashkëpunim me Njësinë Komunale