Devijon derbi i zjarrtë në Serbi, tifozët e Partizanit rrahen mes vete (Foto/Video)

Devijon derbi i zjarrtë në Serbi, tifozët e Partizanit rrahen mes vete (Foto/Video)

- in Lajme, Sport
146
Comments Off on Devijon derbi i zjarrtë në Serbi, tifozët e Partizanit rrahen mes vete (Foto/Video)

Një ngjarje interesante ka ndodhur në një prej derbëve më të mëdhenj në Ballkan, mes Partizani të Beogradit dhe Crvena Zvezdas.

Tifozët e skuadrës vendase (Partizanit), u rrahen ashpër njëri me tjetrin, duke shkaktuar edhe lëndime të mëdha trupore,  shkruan IndeksOnline.

Lufta mes tifozëve zgjati disa minuta, ku pati edhe goditje me pishtarë.

Policia reagoi shpejtë duke arrestuar disa huligana që shkaktuan këta kaos në tribuna. Më poshtë i shihni disa foto dhe video./IndeksOnline/

 Foto dhe video./IndeksOnline/


About the author

You may also like

Kamenicë: AVOKATI I POPULLIT DHE NJËSIA KOMUNALE PËR TË DREJTAT E NJERIUT, NJË HAP MË AFËR QYTETARIT

Avokati i Popullit në bashkëpunim me Njësinë Komunale