Archives by: Kamenicatv

Kamenicatv

2704 Posts 0 comments

About the author

Kamenicatv Posts

Lajme
Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka reaguar rreth përçarjes në Vetëvendosje që ndodhi pasi u bë publik një skandal i brendshëm i kësaj partie. ...
Comments Off on Haziri-Albin Kurtit: “Përnime, Albini prej mbaslufte asht tuj u mundue me ba m… me sh… duke..

Lajme
Ankuesi A. M. nga Pozherani i Vitisë raporton në polici rastin e vjedhjes, ku sipas tij, nga persona të dyshuar, gjatë natës iu janë vjedhur nga koteci i ...
Comments Off on Hajnat ia vjedhin bibat (Qurat) nga koteci

Lajme
Planet për moslejimin e plotë të pirjes së duhanit në baret dhe restorantet në Austri janë hedhur poshtë, sipas partisë së krahut të djathtë Partia e Lirisë. Ndalimi, një ...
Comments Off on Austria lejon pirjen e duhanit nëpër restorante.

Lajme
Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti tha se qeveria Haradinaj i ka ditët e numëruara. Hoti në një konferencë për media tha se ...
Comments Off on Hoti: Qeveria Haradinaj i ka ditët e numëruara

Teknologji
Nëse iPhonët e serive më të vjetra kanë filluar të ngadalësohen, mund të ketë zgjidhje për këtë problem, ndërrimi i baterisë. Sipas disa testimeve të një përdoruesit të ...
Comments Off on Ndërrimi i baterisë përshpejton iPhonët e vjetër

Lajme
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka pritur kryeministrin e Maqedonisë, Zoran Zaev. Zaev është pritur me ceremoni shtetërore. Pas takimit Haradinaj-Zaev, të dy kryeministrat do të mbajnë një ...
Comments Off on Kryeministri maqedonas Zaev viziton Kosovën, pritet me ceremoni shtetërore

Uncategorized
Shumica nga ne, në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla. Por a i keni bërë ndonjëherë vetes ...
Comments Off on JU TË GJITHË E KENI PËRDORUR GABIM DOLLAPIN POSHTË FURRËS, DO TË MAHNITENI PËR ÇKA SHËRBEN

Lajme
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri u ka bërë thirrje aktivistëve të partisë së tij që të mos përçahen. Ai para mediave ka kërkuar nga aktivistët që të ...
Comments Off on Visar Ymeri u lutet aktivistëve: Mos u përçani, mos i fyeni figurat e VV-së

Lajme
Gëzim Morina nga fshati Topanicë i Komunës së Kamenicës, vazhdon të bën shpikje të ndryshme elektronike dhe robotike, ku dhe ka marrë pjesë në disa aktivitete në Amerikë  ...
Comments Off on Gëzim Morina nga Topanica, vazhdon të bëjë shpikje të ndryshme në…(Video)

Lajme
Wu Yonging i njohur për ngjitjet e tij të rrezikshme nëpër ndërtesa të larta pa pajisje ndihmëse, është rrëzuar nga ndërtesa 62-katëshe në qytetin kinez Changsha, transmeton Telegrafi. ...
Comments Off on Filmon vdekjen e vet, bie nga kulmi i ndërtesës 62-katëshe (Video, +18)