Aksident me fatalitet në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Aksident me fatalitet në magjistralen Prishtinë-Gjilan

- in Lajme
108
Comments Off on Aksident me fatalitet në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur rreth orës 17:30 në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan, afër rrugës për te fshati Mramor. Sipas Policisë, në këtë aksident ka humbur jetën një qytetar.

“Në këtë aksident një qytetar ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë lënduar”, ka thënë për kallxo.com komandanti i Trafikut Rajonal të Prishtinës, majori Milaim Fejzullahu.

Sipas komandantit të Policisë, duket se kemi të bëjmë me vetaksident të një kamionete.

Ndërkaq qytetarët kanë treguar se kanë parë njerëz të gjakosur të shtrirë buzë rrugës.

About the author

You may also like

Kamenicë: AVOKATI I POPULLIT DHE NJËSIA KOMUNALE PËR TË DREJTAT E NJERIUT, NJË HAP MË AFËR QYTETARIT

Avokati i Popullit në bashkëpunim me Njësinë Komunale